DPF/FAP

DPF(diesel particle filter) ir FAP (filtre a particules), tai prietaisai skirti ...

Chip-tuning

Chip tiuningas–tai automobilio ECU perprogramavimas siekiant geresnių galios ir...

Eco-tuning

Pastaruoju metu ypač ryškiai kylant kuro kainoms, nusprendėme savo klientams ...

Diagnostika

Mūsų specialistai, naudodami profesionalią diagnostikos įranga ...

Eco-tuning

Pastaruoju metu ypač ryškiai kylant kuro kainoms, nusprendėme savo klientams pasiūlyti naują paslaugą – ECO tiuningą. Nuo “chip tiuningo” iš esmės ši paslauga skiriasi tuo, kad perprogramuojant automobilio ECU, siekiama kuo labiau sumažinti kuro sąnaudas, neįtakojant automobilio galios ir dinamikos savybių.

  • Kodėl CHIPAS.lt?

Atsižvelgdami į tai, jog klientai nevisada turi galimybę automobilį palikti servize, o po atliktų darbų vėl gaišti laiką jį atsiimant, CHIPAS.lt siūlo išskirtinę paslaugą – MOBILI LABORATORIJA.

Profesionali komanda su VW Caddy bazėje sumontuota profesionalia įranga atvyks į Jums patogią vietą, Jums patogiu laiku ir vietoje atliks sutartus darbus. Jums tereikės skirti keletą minučių aptarti kokių rezultatų norite pasiekti ir po atliktų darbų atsiimti automobilį (prie darbovietės, namų, nuosavo garažo ir pan.)

Visi darbai atliekami patyrusių įmonės darbuotojų ir tik su profesionalia įranga. “eco tiunigas” atliekamas atsižvelgiant į kliento pageidavimus ir siekiamus rezultatus. Jei visgi liktumėte nepatenkinti atliktu darbu, Jums tai nieko nekainuos.